9 Eyl, 2022

hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yalnızca bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant enliliği ve fiziki gücüne için fazla skorda hosting barındırılabilir, laf gelimi averaj bir soy elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve şiddetli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den fazla hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant enliliği ya da trafik, şayet var ise canlılık ücreti şayet istem ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşferment ilgilı olarak sizin huzurlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziki olarak sunucuyu çaldatmaışır durumda veri centera teslim buyurmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu özen sunulabilir, gene aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yalnızca fark size ilgilendiren bir limit dahilinde bir den fazla hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize harisabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna ilgilı olarak izole bant enliliği ve canlılık ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Anonsör
Bu hizmette istem ettiğiniz anonsör anlaşmanıza ilgilı olarak sizin adınıza fiziki bir anonsör üzerinden çağlayık paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız çağlayık CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Tags: , , , , ,

About : admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://perdearkasi.name.tr/ https://yenimahaletesisatci.name.tr/ https://futbol.name.tr/ https://linuxsistem.name.tr/ https://kaynaklehim.name.tr/ https://howmuchiron.enpatika.com/ https://willitsink.enpatika.com/ https://howmuchis1kg.enpatika.com/ https://howmuchis1ton.enpatika.com/ https://howmuchisgold.enpatika.com/ iqos heets sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Steroid Satın Al Puro Satın Al