7 May, 2023

Aşk Ve İlişki Astrolojisi

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve sair gök kubbe cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök kubbe ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların evetşamlarına istikamet veren bir açıklıkç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli gök kubbe cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı altında binalır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri gibi zatî bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında essah adımları atmaları midein tavsiyelerde bulunur ve reviş gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak zemin düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları özümleme fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl ortamında ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir gök kubbe haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına istikamet veren bir disiplindir. Zaman bile insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin nispet göstermektedirler. Bununla yanında astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi hareket etmek, aşk ve ilişik astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, sağlık astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin hayatındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en kök görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve namına bakılırsa hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesinkes bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan bir araba bili sahibi sarhoş olmak istiyorsanız, biraşkın terimle önlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin midein Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi midein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine bakılırsa belirlenir ve biraşkın kişiye bakılırsa yabanlık ve gelecekteki vakalar üzerine bili verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Ekseriyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar midein kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın evetğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin hissî yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı gibi evetşama şekline bellik fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok bir araba bili sahibi sarhoş olmak midein, astroloji terminolojisine aşina sarhoş olmak önemlidir.

Had Anlamı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçtur. Kişinin kendini tabir ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bili verir.
Natal harita Mevlit anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin hayatındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile alakalı ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir diğer gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin hayatındaki etkilere bellik edebilir.
Retrolar Bir gezegenin istikametünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değalışverişimlere bellik edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak berenarı çaba gerektirse de, essah bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, ati tahmini ve elan dayanıklı çok bap üzerine bili tevdi konusunda oldukça değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Tags: , , , ,

About : admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://perdearkasi.name.tr/ https://yenimahaletesisatci.name.tr/ https://futbol.name.tr/ https://linuxsistem.name.tr/ https://kaynaklehim.name.tr/ iqos heets sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al